Adwokat Marcin Bujalski

 

Marcin Bujalski – Adwokat, urodzony w Pruszkowie, zamieszkujący w Kutnie. Absolwent Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica Nr 1 w Kutnie. Ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku Prawo. Od 2001r. już w czasie studiów prawniczych Marcin Bujalski zdobywał doświadczenie zawodowe, podczas pracy w renomowanej Kancelarii Adwokackiej w Kutnie, gdzie następnie pod patronatem tej Kancelarii odbywał aplikację adwokacką w Izbie Adwokackiej w Płocku.

Od 2011 r. prowadzi w Kutnie Indywidualną Kancelarię Adwokacką, pod adresem Pl. Wolności 14/6  99-300 Kutne.

Adwokat Marcin Bujalski legitymuje się bliską wieloletnią współpracą z Biurem Detektywistycznym i Wywiadu Gospodarczego ,,ELIZJUM” w Kutnie oraz z Platformą Doradztwa Inwestycyjnego ,,REKIN SREBRA” z siedzibą w Holandii. Kancelaria otrzymuje ciągle wsparcie Detektywa w ujawnianiu i gromadzeniu dowodów w sprawach rozwodowych, rodzinnych i karnych, w sporządzaniu analiz rozliczeń, raportów BIG, BIK, pozyskiwaniu dokumentów z archiwów oraz tzw. odbudowy drzew genealogicznych.

Kancelaria współpracuje z psychologami i mediatorami.

 

Marcin Bujalski posiada doświadczenie w stałej obsłudze Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Zgierzu, Łodzi i Kutnie.

Dodatkowo jest wieloletnim członkiem Professional Association of Diving Instructors (PADI) i certyfikowanym nurkiem z doświadczeniem technicznym, wrakowym i jaskiniowym.

Adwokat Marcin Bujalski legitymuje się rzetelnym przygotowaniem, wykształceniem i kulturą osobistą, jest pomysłowy, dyskretny i cierpliwy.

 

Zapraszam do korzystania z Naszych usług, dajemy gwarancję rzetelności oraz skuteczności. Kancelaria Adwokacka Marcina Bujalskiego oferuje kompleksowe usługi dla przedsiębiorców i  konsumentów z różnych dziedzin prawa. Adwokat Marcin Bujalski prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego, sprawy rodzinne (rozwody, alimenty, kontakty, władza rodzicielska), sprawy spadkowe, z zakresu prawa administracyjnego i budowlanego, sprawy karne, w szczególności sprawy przed organami Krajowej Administracji Skarbowej, w sprawach karnych skarbowych, tzw. Przestępstw VAT-owskich i zarzutów prania brudnych pieniędzy.

Zajmujemy się sprawami o dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych i postępowaniami egzekucyjnymi.

Obszar działania to rejon całego kraju.