Regulamin

Materiały udostępnione na stronie są umieszczone jedynie w celach informacyjnych i nie mogą być traktowane jako porady prawne czy oferty . Kancelaria Adwokacka Marcin Bujalski nie ponosi odpowiedzialności za żadne treści udostępnione na stronie oraz za możliwe chwilowe wadliwe funkcjonowanie witryny lub serwera. Każda osoba powinna zasięgnąć porady prawnej w swoim indywidualnym zakresie sprawy nie kierując się informacjami zawartymi na stronie www.

©

Kancelaria Adwokacka Marcin Bujalski jest właścicielem witryny www.adwokatbujalski.pl zawarte informacje, teksty, obrazki, są chronione prawami autorskimi. Kopiowanie, udostępnianie całości lub części serwisu jest zabronione bez zgody właściciela witryny.

Użytkownik wpisuje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Treści niezgodne z prawem lub regulaminem nie będą publikowane. Nie można umieszczać w serwisie treści niezgodnych z prawem i nagannych moralnie. Osoby które publikują komentarze opinie lub odpowiedzi na komentarze wyrażają zgodę na ich publiczną publikację oraz weryfikację przez uprawnionych pracowników Kancelarii Adwokackiej Marcin Bujalski zajmujących się administracją witryny adwokatbujalski.pl. Opublikowane treści na które użytkownik wyraża zgodę dodając komentarz opinię lub odpowiedz na komentarz to nazwa użytkownika np, imię oraz treść komentarza, opinii, lub odpowiedzi na komentarz.

Formularz kontaktowy w serwisie służy do wysyłania maili bezpośrednio na skrzynkę mailową Kancelarii Adwokackiej Marcin Bujalski, korzystając z formularza jest jednoznaczne z wysłaniem maila na adres: adw.bujalski.kancelaria@wp.pl użytkownik udziela zezwolenia na przetwarzanie danych osobowych jakie wysyła korzystając z formularza lub wysyłając mail bezpośrednio na skrzynkę mailową Kancelarii oraz potwierdza zapoznanie się z regulaminem oraz polityką prywatności witryny. Dane zebrane są przetwarzane zgodnie z udzielonym zezwoleniem przez użytkownika oraz wymogami prawa polskiego, w szczególności w zgodzie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204). Zebrane dane osobowe użytkowników są przechowywane na serwerze skrzynki mailowej w miejscu zabezpieczonym i zapewniającym odpowiednią ochronę. Pełen dostęp do serwera baz danych posiadają tylko pracownicy zajmujący się administracją bazy Kancelaria Adwokacka Marcin Bujalski.

Zawsze istnieje możliwość weryfikacji, modyfikacji i usunięcia danych osobowych użytkownikowi który wysłał formularz lub w inny sposób możliwy na stronie udostępnił swoje dane osobowe.

Kancelaria Adwokacka Marcin Bujalski nie udziela, nie udostępnia i nie użycza danych osobowych zgromadzonych za pośrednictwem witryny innym osobom lub instytucjom. Wyjątek stanowi wyraźna prośba ,zgoda użytkownika na udzielenie informacji lub żądanie uprawnionych organów państwa.